Fictie meets realiteit
Ik ben een fanatieke Lost volger. Elke donderdag download ik zo snel mogelijk de aflevering die in Amerika op woensdagavond is uitgezonden. Ik ben nu net begonnen met Heroes. Ook al een serie waarbij toevalligheden centraal staan, is mij verteld. Aflevering één heb ik net achter de rug en ik vind het nu al tering vet.
Een grappig ding vind ik het als ze in een serie of een game linken naar de realiteit. Zo heet een zeppelinmaster in World of Warcraft Hin Denburg, wat natuurlijk refereert naar de zeppelin Hindenburg die zo keihard in de fik vloog en helemaal plat brandde.
Nu zag ik in episode 1 van Heroes tussen minuut 37 en 38 in een Japans café twee zingende jongeren met basketbal shirts aan. Rode, mouwloze shirts. Op eentje staat het nummer ‘11′. De gasten, met zweetbandjes om hun kop, zongen ‘I want it that way’, van de Backstreet Boys.

Toevallig? Zomaar uitgezocht? Dacht het niet. Twee jaar geleden zag ik dit hilarische filmpje namelijk al eens. Dat is vast geen toeval hea?
May 18th, 2007 at 4:59 pm
Ha! Altijd leuk zulke details! Die BSB pappies zijn wel bekend idd.