Slim inspelen op verplichtingen?

Wetgeving vastgoed verduurzamen

Als je op de hoogte bent van wetgeving rondom vastgoed verduurzamen, kun je slim stappen gaan zetten. Want als je de verplichtingen scherp hebt, kun je ze omzetten in kansen. Kansen om beter met je zakelijke energie om te gaan, vastgoed slim te verduurzamen en te profiteren van een optimaal rendement!
check Inzicht in relevante wetgeving voor vastgoed verduurzamen
check Mogelijkheden rondom subsidies en fiscale voordelen
check Slim voorsorteren op verplichtingen in de toekomst
Vraag je gratis advies aan arrow right
Wetgeving vastgoed verduurzamen

Verduurzamen is geen keuze meer

Je moet wel. De lijst met wetgeving rondom vastgoed verduurzamen blijft groeien. Vroeg of laat moet je aan de bak. 

Het verplichte energielabel C was nog maar het begin. Inmiddels geldt er een verplichting om zakelijke laadpalen te installeren, moet je voldoen aan de EBS-maatregel en verplicht allerlei energiebesparende maatregelen doorvoeren. En omdat de overheid continu bestaande verplichtingen aanscherpt, is de kans groot dat je binnen mum van tijd weer aan de slag moet om alle boxjes af te vinken. 

Gelukkig hoef je het niet alleen voor wetgeving te doen. Verduurzamen loont. Voor je imago, voor een toekomstbestendig bedrijf en voor je portemonnee. Waar verduurzaming nog niet rendabel lijkt, komt de overheid vaak tegemoet met interessante fiscale voordelen en subsidies. Dus geen paniek, dat verduurzamen geen keuze meer is, maakt het gelukkig niet minder interessant. 

Strak plan

Dus wat doe je als je een verplichting op je bordje krijgt? Je zucht even en zet je schouders eronder. Je bent geen ondernemer geworden om bij de pakken neer te gaan zitten.

ELIX laat zien dat als je je schouders er eenmaal onder zet, het allemaal helemaal niet zo ingewikkeld is. Zelfs niet nu netcongestie de boel nog ingewikkelder maakt. Met een helder overzicht en strak plan weet jij straks precies hoe je slim voldoet aan de verplichtingen die nu op je bordje liggen. We kijken ook vooruit en nemen je mee in welke verplichtingen je de komende jaren nog kunt verwachten en laten zien hoe je daar nu al op voorsorteert.

Zo voldoe je niet alleen aan verplichtingen, maar vertaal je verplichtingen in kansen, weet je zeker dat je de juiste stappen zet met het oog op een optimaal rendement en ben je alvast goed voorbereid op ontwikkelingen in de toekomst.

Meer weten over wet- en regelgeving?

Luister onze podcast! arrow right dark

Al onze artikelen over wetgeving vastgoed verduurzamen

arrow right dark Ga terug naar de kennisbank

Wij worden beoordeeld met een 9,6

Beoordelingen van echte mensen en echte bedrijven. Je mag ze van ons nabellen!

Zonneveld Kwekerij Driezum

Een bedrijf waar het prettig zakendoen mee is. Een goede keuze, goed overleg en uitleg. Met als resultaat een park van ca. 8.000 panelen welke snel gebouwd is en nu met 100% tevredenheid draait.
Romkje de Hoop
Zonnepanelen: Oppervlakte: m2
tetrapak Van de dakberekening tot de subsidieaanvraag is alles heel goed verlopen. Zonnestroom Nederland heeft zich perfect aan alle gemaakte afspraken gehouden en het resultaat mag er zijn!
Bart Tenfelde Technisch Projectleider
Zonnepanelen: 5.800 Oppervlakte: 20.000 m2
caltra logo Er was steeds duidelijke uitleg en documentatie. De bouwploeg die de installatie realiseerde was erg vriendelijk, geen klachten over. Naar mijn idee is er goed doorgewerkt.
Daniëlle van Nes
Zonnepanelen: 452 Oppervlakte: 1.500 m2
gevelelementen noord holland Prettig bedrijf om mee samen te werken. Zeer professioneel en keurig op planning. Alle werkzaamheden zijn vooraf netjes doorgesproken en overlegd. Ook tijdens de uitvoering werd goed gecommuniceerd en is alles soepel verlopen.
Robert Olie Ass. Productieleider
Zonnepanelen: 1.640 Oppervlakte: 7.500 m2
Logo Lutten Levert site Goede communicatie tijdens de bouw en transparantie in de kosten en in de communicatie richting de onderaannemers. Zeker een betrouwbare partner die ik van harte kan aanbevelen.
Gerwin Veltink
Zonnepanelen: Oppervlakte: 10.000 m2
zonneveld best logo Als projectontwikkelaar kan ik niet aan de zijlijn blijven staan, dat is gelukkig ook niet gebeurd. Samen hebben we een prachtige oplossing neergezet, waar ik erg trots op ben!
Gerald van Kessel Projectontwikkelaar
Zonnepanelen: 19.196 Oppervlakte: 57.588 m2
Logo MAG45 Ik heb Zonnestroom Nederland ervaren als een goede partij. De communicatie was goed en de ervaren overlast minimaal!
Peter Vlemminx
Zonnepanelen: 1.600 Oppervlakte: 4.780 m2

Wij geven energie aan: